Комунікуйте з клієнтами зручно

Підключайте СМС до КОТИКО та комунікуйте з клієнтами просто та легко

Тестовий період 14 днів безкоштовно

Повідомлення
СМС-нагадування

Автоматизація

СМС-нагадування

Налаштуйте СМС та майте змогу налаштувати автоматичну відправку нагадувань про запис клієнтам

Маркетинг

Масові СМС-розсилки

Зручно інформуйте ваших клієнтів масово про акції або події у вашій перукарні

Масові СМС-розсилки
Привітання з Днем народження

Автоматизація

Привітання з Днем народження

Підключайте СМС та налаштовуйте відправку привітання по СМС. Все інше КОТИКО зробить за вас

Автоматизація

Шаблони повідомлень

Налаштовуйте шаблони повідомлень, у які ви можете внести змінні. КОТИКО автоматично, замість змінних, підставить необхідну інформацію (як от, ім'я клієнта чи співробітника)

Шаблони повідомлень

Відгуки

Клієнти, що довіряють нам

“Дуже корисна програма для мого маленького бізнесу. Думаю, що для великого - ще корисніше. Все що потрібно, починаючи з розрахунку собівартості процедури!, що дуже-дуже корисно виявилося), закупки, каса...,закінчуючи записом на процедуру та СМС попередження клієнту, та чеком після оплати. Тут є все, як на мене.

Особливо порадувала онлайн підтримка. Завжди все підкажуть, особливо коли ти з цім ніколи не мала справи і ти з початку не зовсім розумієш. Хочу сказати що витримка та терпіння у них безмежні))), щоб мені все пояснити і виправити мої помилки, а ще витримати постійні питання, а іноді і мої наїзди)), які виявилися моїми помилками).Так що підтримки особливий, великий плюс!

А ще що подобається, що вони постійно щось додають, постійно питають що було б корисно додати, чи буде цікава та, чи інша функція

Мені дуже подобається що в одній програмі у мене весь бізнес. Рекомендую!!!”

Світлана

Косметолог

“Ми з вами вже співпрацюємо більше року, починали та розвивались разом. І за цей рік ви дійсно дуже виросли, але самок головне, ви зберегли лояльність клієнта.

Ваша топ перевага, це постійна тех підтримка, бо для працюючого бізнесу, важливо щоб все робило.

Дуже багато нових функцій в роботі с клієнтами та клієнтською базою. Програми лояльності, смс розсилки, та смс нагадування це окрема любов, бо ви значно домагаєте оптимізувати робочі процеси, та підвищити лояльність клієнтів.

Аналітика. Хочу зробити акцент на останніх оновленнях, так як тепер набагато простіше та швидше відстежувати роботу майстрів, фінансову сторону, та прорахувати майбутню стратегію розвитку.

Онлайн запис це окрема любов наших клієнтів. Не завжди є час записатись через дірект або по телефону, але через посилання можна робити це в будь який час, та не хвилюватись за свій запис.

Дуже дякую вам🥹”

Дарія

StarRise Studio

Підтримка

Зручна підтримка у чаті на сайті та в месенджерах

Почніть роботу вже сьогодні

Перші 14 днів безкоштовно